11 коротких порад, як швидше писати есе


Для деяких людей написання есе може бути перешкодою. Ви повинні написати багато з них, тому що ви повинні зробити це для школи, але іноді не вистачає часу, тому що ви повинні це зробити для школи, тому ви повинні написати їх у спосіб, який швидко. Чи є шлях далі як швидше написати твір?

Під час написання есе потрібно багато працювати

Написання вашого есе часто може зайняти більше часу, ніж ви думаєте. Часто ви пишете першу чернетку, не витрачаючи часу на те, щоб по-справжньому подумати про те, що ви намагаєтеся сказати. Коли ви пишете, ви все більше заплутаєтеся, а есе все більше нагадує збірку незв’язаних думок. Часто, перш ніж ви це усвідомлюєте, ви більше не пишете своє есе, а замість цього пишете про своє есе. Це може бути дуже неприємним досвідом, але з практикою як швидше писати есеви побачите, що швидше написання дійсно може допомогти вам писати краще.

Поради щодо швидкого написання есе

Кожен має власний стиль написання та процес написання, і нам усім важко писати добре й правильно. Найкращі способи покращити швидкість і точність написання есе:

  1. Знай своє завдання. Є багато порад, як швидше писати есе. Але щоб зрозуміти завдання як одне з них, слід зазначити, що письмо — це дуже важлива навичка, яка може надихнути людей на великі досягнення, незалежно від того, чи ви академік, чи звичайний студент. Коли ви вмієте добре писати, ви можете чітко висловлювати свої ідеї, а також можете висловлювати свої переконання, думки та свої знання.
  2. Встановіть ліміт часу, коли ви проводите дослідження. Однією з найпоширеніших помилок студентів, коли вони намагаються написати есе для коледжу, є те, що вони не встановлюють ліміт часу під час дослідження — вони витрачають більше часу, ніж їм потрібно. Встановлення обмеження часу змушує вас зосередитися на поточному завданні, яке полягає в тому, щоб провести певне дослідження та перетворити це дослідження на послідовне есе. Зробивши це, почніть редагувати, додавати вміст і додавати переходи, поки не отримаєте готовий продукт.
  3. Прочитайте гарні приклади. Читання хороших прикладів есе допоможе вам зрозуміти, що вам слід робити, а чого ні. Потім ви можете спробувати повторити ці приклади.
  4. Ведіть щоденник. Ведення щоденника дає вам відповідальність і змушує записувати свої думки та ідеї. Це також робить вас чесними та змушує писати послідовно. Чим більше ви пишете, тим швидше покращуватиметеся.
  5. Почніть з малого. Почніть з коротких і легких есе, щоб ви могли розвивати свої навички письма та впевненість. Ключ до того, щоб добре писати, – це сісти і робити це. Не чекайте до останньої хвилини. Плануйте заздалегідь і виділіть час для написання. Виділіть регулярний час для роботи.
  6. Робота по плоскому контуру. Є три способи підійти до написання есе: ви можете написати його спереду, ззаду або збоку. Більшість курсів письма навчають цьому методу через набір правил. Ці правила включають збереження есе у плоскому форматі. У цих планах позначаються тематичні речення, допоміжні речення та заключні речення. Більшість статей або есе також містять тезу в кінці.
  7. Створіть середовище, яке сприятиме написанню. Один із найкращих способів вирішити проблему – створити ідеальне середовище для письма. Ідеальне письменницьке середовище для них – це місце, де вони можуть зосередитися на своєму есе й не хвилюватися про те, що відволікає увагу. Це може бути тихе місце, на відміну від галасливого місця, де їм заважатиме процес письма, або місце, де вони можуть створити зону, вільну від відволікань.
  8. Робота за типовою структурою. Хоча існує кілька конкуруючих теорій, найбільш прийнятною структурою есе є те, що воно складається з трьох основних розділів: вступу, основної частини та висновку. Як і у випадку з будь-яким письмовим завданням, хитрість написання ефективного есе полягає в тому, щоб розбити ваше завдання на зрозумілі частини. Навіть якщо ви вже читали класичні роботи з літературного аналізу, ви можете використовувати їх як основу для написання власних оригінальних есе.
  9. Якість завжди вище кількості. Хоча кількість слів важлива, це ще не все. Важливо зосередитися на якості кожного слова, оскільки це спосіб навчання нашого розуму. Тому важливо звертати увагу на якість кожного слова. Якщо ви не пишете якісно, ​​то ви не пишете.
  10. Пишіть та редагуйте есе окремо. Розробляючи есе, важливо складати та редагувати окремо. Якщо ви пропустите етап чернетки, у вас може не вистачити часу, щоб добре попрацювати над чернеткою. Складання дозволить вам подумати про те, про що має бути ваше есе, і дозволить вам зосередити свої зусилля на самому есе.
  11. Написання вступу та висновку в останню чергу це одна з важливих порад щодо того, як швидше писати есе. Це тому, що ці два розділи есе є найважливішими, і їх слід писати останніми, щоб ви могли викласти всі свої думки на папері, не зупиняючись і не втрачаючи інтересу.

Не дивно, що порада номер один щодо того, як швидше писати есе, — писати їх швидше. Ще більш дивно, що це не довгі абзаци тексту, а коротші, ефективніші та дрібніші фрагменти інформації. Ми виявили, що підсумовування ваших думок щодо теми в коротшому та стислішому форматі допоможе вам ефективніше викласти свої думки на сторінці.


Швидко пишіть есе за допомогою Paraphrased.io

Під час написання есе важливо враховувати, що студенту, можливо, доведеться незабаром здати роботу. Якщо вам все ще важко зробити есе, є онлайн-інструменти, які допоможуть вам швидше написати есе. Одним із найкращих інструментів є перефразування програмного забезпечення. Що ж, це вже для вас момент, тому краще відвідайте paraphrased.io, щоб дізнатися більше.

От admin