Prenups означає передшлюбний договір; це договір, підписаний між двома людьми, коли вони одружуються. У передшлюбному договорі зазначено, скільки майна та грошей буде розділено між подружньою парою, якщо вони колись розлучаться. Це угода, яка підписується за згодою обох подружжя. Передшлюбні відносини — це розумна річ, оскільки це зменшує проблеми, з якими стикаються пізніше щодо активів і власності.
Багато пар підписують передшлюбні договори під час першого шлюбу, але багато підписують підписи під час другого та третього шлюбів. Вони фактично підписують його, щоб їм не довелося стикатися з тими ж фінансовими проблемами, з якими вони стикалися раніше. Вони майже усвідомлюють проблеми, з якими можуть зіткнутися. Крім того, деякі люди користуються перевагою та отримують кращу угоду за гроші. Щоб уникнути всіх цих проблем, сьогодні пари підписують шлюбний договір.
Ось п’ять речей, які варто знати про передшлюбні шлюби
1. Знати основи
Перш ніж укладати шлюбний договір, переконайтеся, що ви знаєте основи. Передшлюбний договір — це приватна угода, яка укладається між парою, коли вони збираються одружитися. Передшлюбний означає, що він буде підписаний до вашого шлюбу. Отже, у передшлюбній угоді зазначено, що якщо ви колись розлучитеся або якщо один із вас помре, скільки активів, таких як майно та гроші, ви отримаєте.
Закони та правила цієї угоди різняться залежно від місця, де проживає пара. Подружжя намагаються знайти розбійників, у якій країні їм найбільше вигідно. Крім того, коли ви підписуєте або вирішуєте підписати передшлюбний договір, ви повинні бути чесними. Це означає, що ви повинні повністю розкрити всі свої наявні активи перед законом. Інакше пізніше вам доведеться зіткнутися з проблемами.
2. Юрист
Буде розумніше, якщо у пари немає одного адвоката. У вас повинен бути індивідуальний юрист, який роз’яснить закони та норми щодо договору, який ви збираєтеся підписати. Часто інша сторона після одруження намагається підкупити юристів і отримати собі більш вигідну угоду. Це створює хаос, плутанину та суперечки пізніше. Тому краще найняти своїх індивідуальних юристів. Ви також можете найняти сімейних адвокатів у Мельбурні чи будь-якому іншому місці, де ви живете; сімейні адвокати можуть бути більш розумінням.
3. Повне розкриття
Було б найкраще, якби ви повністю розкрили свої активи, інакше вам доведеться зіткнутися з покараннями. Ви повинні повідомити свою другу половину та залучених юристів або адвокатів про всі активи, майно та гроші, якими ви володієте. Тільки тоді ви зможете підписати шлюбний договір? Будьте чесними щодо себе та всього, що у вас є.
4. Це не включає ваших дітей
Коли ви підписуєте передшлюбний договір, як правило, діти, які у вас обох народяться в майбутньому, не враховуються. Хоча ви та ваш партнер можете висловити це, якщо хочете. Закони в кожному місці різні, і десь це дозволено, а десь ні. Залучати своїх дітей означає піклуватися про майбутні потреби дітей після розлучення чи смерті. Є деякі штати чи країни, які дозволили це, але все ще є деякі країни, які цього не дозволили, включаючи вашу дитину. Розумно не включати своїх дітей, тому що жоден батько-одинак не може покрити всі витрати.
5. Це неправильно чи правильно?
Часто люди називають дошлюбний договір «вбити роман перед одруженням», але ви повинні намагатися не звертати на такі речі уваги. Це тому, що передшлюбний договір сприятиме здоровому спілкуванню між подружжям. Протягом усього подружнього життя вони будуть знати, що у них менше турбот. Крім того, для підписання такої угоди потрібна чесність і сміливість. Підписання передшлюбного договору до шлюбу допоможе вам зміцнити ваші стосунки. Таким чином, підписання передшлюбного договору є правильним.
Заключні думки
Сподіваюся, наш блог допоможе вам дізнатися, що таке передшлюбні договори та чому їх слід обговорювати та підписувати якомога раніше. Хоча багато людей будуть проти цього, ви повинні не почути їх і зробити своє подружнє життя здоровим.