Це вишенька на торті, коли ви виконали завдання з аналізу прикладу. Це те, що ви передасте своєму професору, який, сподіваюся, буде вражений вашими знаннями та навичками письма. Презентація – це те саме, що презентаційна колода або презентаційна колода. Тому ми будемо використовувати терміни як взаємозамінні.
Ось кілька важливих факторів, які слід враховувати під час цього презентація:
1. Використовуйте візуальні засоби.
Чим більше візуальних елементів (карт, графіків, діаграм) ви можете включити в презентацію, тим краще. Візуальні матеріали допомагають пояснювати/аналізувати дані у цікавий спосіб, який не нудно слухати чи дивитися іншим. Якщо це можливо, додайте посилання на онлайн-відео, а також зображення з цих відео, які підкріплять певні моменти вашої теми.
2. Зробіть це чітко та по суті.
Ваша презентація пітч дека має тривати близько 20 хвилин. Отже, справді спробуйте відредагувати свій звіт про тематичне дослідження у гарну історію, яка містить лише найціннішу інформацію, водночас включаючи такі важливі поняття, як теза, основні параграфи та всі виступи.
3. Не перестарайтеся з базовими знаннями про предмет, на який ви виступаєте.
Готуючись до цього завдання, пам’ятайте про свою аудиторію. Якщо аудиторія мало знає про тему, не думайте, що їй потрібні детальні базові знання чи графіки, які все детально пояснюють, перш ніж перейти до суті того, що ви маєте сказати у своїй презентації. Наприклад, інвестор не розміщуватиме факти чи елементи, які не мають відношення до його презентації для інвестора. Так навіщо вам?
Деякі візуальні учні краще навчаються за допомогою зображень/відео, ніж лише за допомогою тексту. Деякі люди, які навчаються тексту, воліють відразу заглибитися в деталі вашого прикладу. Переконайтеся, що ви задовольнили своє повідомлення цим різним типам людей.
4. Говоріть впевнено.
Це означає уникати таких слів-заповнювачів, як «мм» або «мм». З іншого боку, не кажіть занадто багато «подобається». Здавайтеся професійно, одягаючи гарний одяг (і взуття) під час презентації. Як і у випадку з усіма найкращими презентаціями та презентаціями, перед презентацією переконайтеся, що ви добре володієте матеріалом і знаєте всі основи аналізу прикладів.
5. Зробіть це особистим і справжнім; Не намагайтеся здаватися професійним оратором.
Презентація може бути не розрахована на аудиторію з сотень чи тисяч людей, але все одно зробіть її максимально презентабельною завдяки навичкам письма та мовлення. Не використовуйте сленгові слова чи неофіційні терміни у своїй презентації (якщо тільки ви не намагаєтеся пожартувати). Замість цього використовуйте офіційну мову і будь-якою ціною уникайте використання скорочень. Ваш професор захоче добре виглядати перед своїм босом/класом, якщо його школа використовує цю презентацію тематичного дослідження як частину оцінки за курс.
Крім того, пам’ятайте, що ви також хочете зробити цю презентацію особистою, ніби ви розмовляєте безпосередньо з особою. Якщо це не великий клас із сотнями студентів в аудиторії, встановлюйте зоровий контакт, звертаючись до людей. Не намагайтеся здаватися справжнім професіоналом, дивлячись прямо вниз або вгору весь час, не дивлячись очима на свого професора та інших доповідачів.
6. Практика.
Як би це не здавалося очевидним після прочитання останніх 4 коротких порад, ми ще раз підкреслимо, що підготовка є життєво важливою під час виконання цих презентацій для заліку або навіть розваги (якщо ви робите це лише для себе). Ми наполегливо рекомендуємо створити дизайн за допомогою Venngage, щоб ви могли виправляти помилки та практикувати свій «темп» від початку до кінця. Чим більше ви тренуєтеся, тим краще станете редагувати та проводити презентацію перед аудиторією.
Крім того, запис себе може надзвичайно допомогти вам під час виявлення недоліків у вашій презентації.
7. Розслабтеся!
Не зациклюйтеся на кожній дрібниці; якщо ви добре підготувалися до цього проекту, він має пройти досить гладко. Перед фактичною презентацією зробіть кілька сухих пробіжок перед дзеркалом або з друзями/сім’єю, щоб переконатися, що ви можете ефективно донести своє повідомлення. Ви не хочете турбуватися про те, що буде далі під час розмови, тому тренування вголос є чудовим способом запобігти прояву хвилювань.
8. Не бійтеся не поспішати!
Краще перевищити часовий ліміт, ніж скоротити все, щоб люди бажали отримати більше інформації. Багато студентів відчувають тиск з боку професорів або інших доповідачів, щоб вони поспішили закінчити свою презентацію, але розуміють, що це буде помітно, якщо ви поспішаєте з добре продуманим повідомленням.
Немає правильного чи неправильного способу виконати це завдання, тому сміливо робіть те, що вам найкраще підходить! Якщо у вас закінчилося натхнення, досліджуйте та порівнюйте дизайн презентації з іншими.
Немає правильного чи неправильного шляху, але є розумний спосіб. Зміст — це суть вашої презентації, тому ви повинні зосередити на ньому більшу частину свого часу. Однак також важливо, щоб ваша презентація була цілісною. Використовуйте шаблони презентацій або презентацій, подібні до тих, які можна легко отримати з Venngage. Основні готові шаблони безкоштовні, тож студентам не потрібно буде турбуватися про непотрібні витрати! Готові покращити свою презентацію? Натисніть тут, щоб почати з Venngage!