8 простих кроків для написання високоякісної роботи в школі від Paper Write


Якщо ви студент середньої школи чи коледжу, ви знаєте, як важко буває написати високоякісні роботи вчасно та відповідно до необхідних академічних стандартів. Цей посібник допоможе вам дізнатися, як подолати цю проблему, навчаючи вас восьми простим крокам, які можна застосувати майже до будь-якої теми паперу та написати майже на будь-яку тему. Давайте почнемо, щоб ви якомога швидше могли стати автором паперу!

Крок 1. Зрозумійте свою аудиторію

Перший крок — зрозуміти свою аудиторію. Для кого ти це пишеш? Які їхні потреби? Що вони очікують знайти, коли прочитають це? Чому вони мають піклуватися про те, що ви їм говорите? Які проблеми ви хочете, щоб вони вирішили за допомогою інформації, яку ви їм надаєте? Чи є якісь упередження, які потрібно вирішити? Важливо розуміти, хто читатиме вашу роботу, оскільки від цього залежить її успішність.

Крок 2: Визначте свою тему

Визначте свою тему. Тема — це те, про що ви будете писати. У першому реченні вашого есе має бути викладено тему. Він має бути точним і зрозумілим, щоб читач з самого початку знав, що він читає. Наприклад, есе на тему «Що я зробив цього літа» є надто розпливчастим і відкритим, щоб будь-який читач міг його повністю зрозуміти.

Крок 3: знайте свої ресурси

Знайте свої ресурси! Перш ніж почати писати, важливо знати, які ресурси у вас є. Етап визначення ваших ресурсів передбачає з’ясування того, чи є у вас доступ до будь-яких електронних баз даних або електронних журналів. Ознайомившись із базами даних, знайдіть статті чи журнали на вашу тему та скопіюйте та вставте їх у зовнішній документ Word для збереження та подальшого використання. Пам’ятайте, що не всі онлайн-джерела заслуговують на довіру, тому обов’язково проведіть дослідження щодо достовірності кожного з них.


Крок 4. Упорядкуйте свій вміст

Упорядкуйте свої ідеї. Перш ніж почати писати, важливо мати уявлення про те, про що йтиметься в есе. Якщо ви вже знаєте, про що буде ваше есе, то переходьте до п’ятого кроку; інакше читайте далі. Існує багато різних способів організації вмісту для есе; деякі люди вважають за краще писати про одну тему, а інші люблять писати про кілька тем. Незалежно від ваших уподобань, переконайтеся, що спосіб організації вмісту відповідає тому, що ви плануєте сказати у своєму есе. Не існує правильного чи неправильного способу організації есе.

Крок 5. Напишіть ефективну тезу

Напишіть ефективну тезу. Останнє речення вашого вступного абзацу має бути початком вашої тези. Наприклад, якщо ви пишете есе про шкільну форму, ви можете сказати, що всі учні повинні мати право вибирати, що їм носити, і не повинні бути змушені носити форму. Ваш вступний абзац тепер має закінчуватися цим реченням: Ось чому я вважаю, що всі учні повинні мати право вибирати, що їм носити, і чому школи не повинні змушувати їх носити форму.

Крок 6. Зробіть контур і дотримуйтеся його.

Зробіть контур і дотримуйтеся його. Є кілька причин для окреслення основних моментів вашої роботи, але одна з найважливіших полягає в тому, що це допомагає вам організовувати роботу. Якщо ви складете план перед тим, як писати, тоді буде легше переконатися, що кожен пункт є доречним і містить більше деталей, ніж це необхідно. Навпаки, якщо у вас немає плану під час написання, то може бути важко зрозуміти, скільки моментів потрібно зробити і що вони повинні передбачати.

Крок 7: Використовуйте міцний опорний матеріал

Використовуйте надійний допоміжний матеріал, щоб підтвердити свою тезу. Наприклад, якщо ваша теза полягає в тому, що конфліктність жінок у суспільстві зростає, ви повинні використовувати цитати зі статей і книг, які підтверджують цю думку. Ви також можете надати статистичні дані про останні події, які вказують на те саме. Перш ніж переходити до наступного кроку, переконайтеся, що ви маєте достатньо підтверджуючих доказів для свого аргументу!


Крок 8. Перевірте на плагіат

Перевірка на плагіат є найважливішим кроком. Це не тільки неетично, але й порушує багато шкільних кодексів і може призвести до покарання або виключення. Існує багато способів перевірити на плагіат. Найпростіший спосіб — скористатись безкоштовним сервісом, таким як Turnitin, який дозволить вам завантажити свою роботу та перевірити її на мільйони інших документів, які є там.

От admin