Чудові варіанти кар’єри в системі управління освітою


Кар’єра — це серія робіт, які людина виконує протягом свого трудового життя, якщо вона продовжує отримувати кращі можливості для збільшення доходу. (Uchejeso, Baguma & Egodi, 2020).

Сьогодні для людини доступні різні варіанти успішної кар’єри. І важливо вибрати правильний відповідно до ваших інтересів, щоб конкурувати з іншими добре освіченими та кваліфікованими людьми на тому ж ринку. (theassignmenthelp, 2022).

Управління освітою – це сфера, популярність якої зростає, оскільки все більше і більше людей прагнуть змінити життя своїх громад через роботу в системі освіти. Ця сфера пропонує різноманітні кар’єрні шляхи, від роботи в адміністративному офісі школи до директора чи менеджера. Маючи відповідну підготовку та знання, будь-хто може зробити успішну кар’єру в системі управління освітою.

У цій статті ми розглянемо найкращі варіанти кар’єри в галузі управління освітою та те, як розпочати роботу в цій галузі. Ми обговоримо необхідні навички, вимоги до освіти та доступні можливості роботи. До кінця цієї статті ви матимете інформацію та ресурси, необхідні для початку вашої подорожі до успішної кар’єри в системі управління освітою.


Експертиза, необхідна для управління освітою

Адміністратори відповідають за управління школою чи районом, тому вони повинні мати сильні лідерські навички та відмінні організаторські здібності. Відмінні комунікативні навички є важливими, оскільки ви працюватимете в команді, яка включає вчителів, студентів, батьків та інших адміністраторів. Багато освітніх адміністраторів працюють у некомерційному середовищі, тому сильні навички зв’язків з громадськістю є важливими, а також уміння добре працювати під тиском.

Різноманітні комп’ютерні навички є важливими, оскільки ви будете використовувати комп’ютери для відстеження студентів, спілкування зі студентами та організації даних. Адміністратори освітніх закладів повинні бути обізнаними в різних галузях, включаючи комп’ютерні технології, фінанси, право, людські ресурси, шкільну програму та різноманітні послуги, як-от служба дисертації Великобританіїпослуги з написання есе тощо. Вони повинні бути віддані сфері освіти, оскільки це не робота 9-5. Ви часто працюватимете багато годин, особливо протягом навчального року, і вихідні можуть знадобитися для перегляду та оцінювання робіт та інших завдань.

Необхідні кваліфікації для управління освітою

Освітні вимоги до кар’єри в галузі управління освітою відрізняються залежно від посади, яка вас цікавить. Щоб працювати адміністративним помічником, вам знадобиться принаймні ступінь бакалавра в будь-якій галузі. Щоб стати директором, вам знадобиться як мінімум ступінь магістра освіти. Мінімальна вимога до контролера – ступінь магістра з управління освітою. Якщо ви хочете стати вчителем, вам знадобиться принаймні ступінь бакалавра, а якщо ви хочете стати професором коледжу, вам знадобиться принаймні ступінь магістра. Усі освітні адміністратори повинні мати державну ліцензію на викладання, а для багатьох адміністративних посад потрібна державна адміністративна ліцензія.

Категорії робочих місць в системі управління освітою

В системі управління освітою існує багато різних видів робіт, і обов’язки кожної посади відрізняються. Менші округи часто мають одного супервайзера, який контролює весь округ, тоді як великі округи можуть мати кількох супервайзерів. Адміністративні помічники відповідають за безперебійну роботу адміністративного офісу та планують зустрічі для адміністративного персоналу. Шкільні секретарі та адміністративні помічники часто мають схожі обов’язки, але адміністративні помічники більше займаються шкільною політикою та процедурами.


Шкільні консультанти допомагають учням у навчанні, наприклад послуги з написання магістерських дисертаційкар’єра та особисті проблеми. Координатори навчальної програми відповідають за розробку та перегляд навчальної програми, яка використовується в шкільному окрузі. Фінансові спеціалісти знають грошові потоки шкільного округу та допомагають керувати бюджетами. Менеджери з персоналу відповідають за наймання та звільнення працівників і ведення документації. Шкільні психологи відповідають за оцінку потреб учнів, які були направлені на спеціальні послуги.

Шкільні інспектори відповідають за нагляд за роботою шкільного округу, включаючи бюджети, приміщення та персонал. Директор школи відповідає за повсякденне функціонування школи. Крім того, вони відповідають за наймання та звільнення вчителів, відстежують успішність учнів та зустрічаються з батьками. Інші посади в системі управління освітою включають консультантів коледжу, розробників навчальних програм і спеціалістів з навчальних програм.

Найкращі варіанти кар’єри в галузі управління освітою

Можливості роботи в управлінні освітою безмежні, оскільки кожен штат має свою систему освіти, а це означає, що є багато доступних вакансій. У багатьох великих шкільних округах є вакансії для інспекторів, директорів і фінансових офіцерів.

Якщо ви хочете працювати шкільним консультантом, вам потрібно буде подати заявку в окремі школи, оскільки ця робота виконується для кожної школи окремо. Якщо ви хочете стати шкільним психологом, вам доведеться працювати в шкільному середовищі. Якщо ви хочете стати вчителем, у невеликих шкільних округах, а також у приватних школах є багато вакансій. Якщо ви зацікавлені працювати професором коледжу, вам потрібно буде подати заяву до коледжу чи університету, оскільки багато коледжів наймають викладачів.


Способи розпочати свою кар’єру в системі управління освітою

Як ми досліджували вище, існує багато різних типів вакансій в управлінні освітою, тому вам потрібно буде вирішити, який тип роботи вас найбільше цікавить. Вам також потрібно буде вирішити, чи хочете ви працювати в шкільному окрузі чи в коледж або університет. Коли ви визначитеся, яку роботу ви хочете отримати, вам потрібно буде почати досліджувати школи та округи у вашому регіоні, щоб ви могли вирішити, у які з них ви хочете подаватись. Вам потрібно буде створити резюме, яке демонструватиме ваші навички та досвід, щоб вас могли запросити на співбесіду. Отримавши пропозиції про роботу, вам потрібно буде вирішити, яку роботу ви хочете, а потім розпочати процес подання заявки. Якщо є фінансування, ви можете відвідати школу для освітніх адміністраторів, щоб розпочати свою кар’єру.

Висновок

Тим, хто шукає керівну роль у будь-якій школі, слід розглянути можливість розпочати свою кар’єру в системі управління освітою. Деякі з цих посад включають директора, начальника відділу коледжу та адміністратора центрального офісу. Для цієї кар’єри здебільшого потрібен ступінь магістра, досвід викладання, а іноді й те й інше.

Список літератури

Uchejeso, OM, Baguma, JC, & Egodi, EM (2020). Управління кар’єрою для успіху освітньої організації; перспективи людських ресурсів.

TAH-NZ. 2022. Як писати завдання MBA? Покрокова інструкція. Доступно в Інтернеті за адресою (дата доступу 2022).


От admin