Моніторинг навколишнього середовища завжди був важливим для фармацевтичної та медичної промисловості, щоб забезпечити безпеку продукції, захистити здоров’я пацієнтів і полегшити доставку та зберігання основних ліків. Сьогодні багато постачальників медичних послуг усвідомлюють важливість моніторингу навколишнього середовища щодо приміщень, установ і фізичних приміщень, яким піддаються пацієнти.
Незважаючи на те, що моніторинг навколишнього середовища історично відігравав вирішальну роль у сфері охорони здоров’я, багато хто все ще потребує вивчення його наслідків для підвищення безпеки палат пацієнтів, лікарень та інших закладів охорони здоров’я. Моніторинг кімнат для пацієнтів став предметом підвищеного інтересу для постачальників медичних послуг після того, як пандемія COVID-19 підкреслила небезпеку респіраторних захворювань, які можуть швидко поширюватися повітрям. У результаті все більше постачальників медичних послуг досліджують і впроваджують стратегії для покращення якості повітря, щоб мінімізувати вплив шкідливих забруднювачів, патогенів і мікроорганізмів на пацієнтів.
Також читайте більше про – Застосування таблетки Zincovit на гінді
Щоб зрозуміти важливість моніторингу кімнат для пацієнтів, корисно дослідити, як моніторинг навколишнього середовища інтегрується в нашу систему охорони здоров’я та життєво важливу роль, яку він відіграє в забезпеченні безпеки пацієнтів. Давайте дослідимо ширшу роль моніторингу навколишнього середовища в охороні здоров’я та ту особливу роль, яку він відіграє сьогодні в моніторингу палат пацієнтів.
Як моніторинг навколишнього середовища забезпечує безпечність використання фармацевтичних продуктів для пацієнтів
Технологія моніторингу температури вже допомагає полегшити створення та надійність ланцюгів постачання з контрольованою температурою, які в промисловості часто називають зберіганням холодного ланцюга. Управління холодовим ланцюгом зберігання дозволяє доставляти основні фармацевтичні продукти від виробників до аптек, лікарень і навіть кімнат для пацієнтів. Фармацевтичні компанії використовують різноманітні технології, включаючи системи охолодження та охолодження, щоб підтримувати продукти при достатньо низьких температурах під час транспортування та зберігання.
Не менш важливими є засоби, які компанії використовують для моніторингу температури та умов зберігання в приміщеннях, де зберігаються чутливі до температури фармацевтичні продукти. Для цього компанії використовують реєстратори даних. Реєстратори даних — це невеликі електронні пристрої, які збирають дані про навколишнє середовище з їх фізичного оточення, наприклад температуру, вологість, якість повітря та перепад тиску.
Реєстратори даних можуть використовувати датчики для визначення навколишньої температури через регулярні проміжки часу та записувати ці температури як дані у внутрішню пам’ять пристрою. Потім перенесіть дані про температуру в зовнішні комп’ютерні системи, центри обробки даних або хмарне сховище для безпеки та резервного копіювання.
Потім дані можна проаналізувати за допомогою надійних програмних рішень і відформатувати. Згідно з даними Dickson Data, у багатьох випадках ці відформатовані дані про температуру потрібно буде надати регуляторам для дотримання вимог відповідності. Багато регуляторів наполягають на отриманні та аналізі даних про температуру зберігання деяких фармацевтичних продуктів, щоб запобігти нестабільності або неефективності цих ліків.
Як бачите, моніторинг навколишнього середовища вже є важливим аспектом наших процедур дотримання правил охорони здоров’я. Таким чином, регулятори також будуть зацікавлені в тому, щоб методи моніторингу навколишнього середовища забезпечували безпечні умови в кімнаті для пацієнтів.
Реєстратори даних для моніторингу палат пацієнтів
Так само, як реєстратори даних можуть допомогти контролювати складські приміщення, їх також можна використовувати, забезпечуючи безпеку кімнат пацієнтів. Крім того, деякі реєстратори даних можна використовувати для вимірювання якості повітря або виявлення потенційних забруднень.
Вологість є ще одним важливим показником, який можуть контролювати реєстратори даних і який може вплинути на поширення деяких респіраторних вірусів, зокрема грипу. EPA рекомендує рівень вологості в приміщенні 30-50 відсотків, щоб запобігти передачі респіраторних вірусів. Однак деякі дослідники стверджують, що грип має значно нижчий рівень передачі, коли рівень вологості в приміщенні перевищує 40%.
Деякі дослідження також показують, що COVID-19 вільніше поширюється в місцях з низькими температурами та вологістю, хоча для підтвердження цих висновків потрібні додаткові дослідження. Крім того, пацієнти та відвідувачі мають більший шанс поширювати мікроби в середовищі з низькою вологістю. Це включає кімнати для пацієнтів з вологістю 20% і нижче.
Покращення якості повітря та обмеження патогенів, що передаються повітрям
Реєстратори даних представляють сильну тенденцію до конвергенції IoT і технологій великих даних. Однак медичні працівники також повинні знати про небезпеку для навколишнього середовища високої вологості в кімнатах пацієнтів, яка піднімається занадто високо. Наприклад, у середовищі з високою вологістю цвіль росте швидше. Цвіль може завдати шкоди пацієнтам з алергією на цвіль і спричинити такі симптоми, як кашель, чхання та хрипи, через що пацієнти можуть поширювати мікроби.
Тому медичні працівники повинні підтримувати рівень вологості в кімнатах для пацієнтів. Крім того, постачальники медичних послуг можуть вжити заходів для покращення якості повітря, якщо вони отримають дані, які вказують на потенційно шкідливі забруднювачі або патогени.
Деякі заклади охорони здоров’я почали використовувати повітряні фільтри HVAC і HEPA для пом’якшення поширення патогенних мікроорганізмів. Все більше досліджень показують, що ці повітряні фільтри можуть ефективно покращувати якість повітря та зменшувати поширення шкідливих захворювань. Вивчення очищувачів повітря та іонізаторів повітря досліджує схожі корисні ефекти, але необхідні додаткові дослідження, щоб зробити тверді висновки щодо ефективності в кімнатах для пацієнтів.
Таким чином, моніторинг навколишнього середовища в палатах для пацієнтів може покращити стан здоров’я та обмежити поширення шкідливих патогенів, забруднюючих речовин і хвороб.