Коронавірус тут з нами. На жаль, це порушило всі сфери життя на землі, і освітній сектор постраждав найбільше. Його вплив був настільки руйнівним, що через нього країни були закриті на місяці. Школи також закриваються від дитячих садків до університетів, щоб прискорити його швидке поширення. Крім того, міжнародні локдауни означали, що учні не могли їздити на навчання за кордон.
Отже, питання тут залишається: чи навчання за кордоном у 2021 році після стримування коронавірусу є безпечним варіантом? Які ризики такого вибору та чи є надії? Щоб відповісти на ці запитання, ми зв’язалися з експертами на сайті https://studyfy.com/. Вони дали нам глибоке розуміння того, з чим стикаються студенти та їхні перспективи продовження навчання за кордоном. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.
Виклики
Коронавірус поставив багато проблем для міжнародних науковців і тих, хто прагне навчатися за кордоном. Таким чином, для тих, хто збирається навчатися за кордоном, важливо стежити за останніми подіями. Ось деякі з проблем, які виявили дослідження в Європі та інших регіонах.
Без очного навчання чи іспитів
По-перше, закрилося багато університетів. Ті, що відкриті, призупинили живі лекції в аудиторіях. Натомість деякі вдалися до онлайн-досліджень. Однак ця альтернатива все ще паралізує захист проекту. Таким чином коледжі вирішили відкласти ті, які неможливо зробити за допомогою технологій. Тому багато студентів відкладуть випуск.
Імміграційні обмеження
Крім того, багато країн закрили свої кордони та обмежили в’їзд лише для найнеобхідніших. Наприклад, вони лише дозволяли своїм громадянам повернутися додому, водночас блокуючи іноземців, які не були у важливих або екстрених місіях.
Право на вступ
Вступ до коледжів також постраждав від пандемії, оскільки затримки випуску середніх шкіл означали, що всі коледжі повинні були відповідним чином коригувати свій прийом. Таким чином, ці затримки негативно впливають на мільйони учнів у всьому світі.
Обмеження на поїздки
Інше опитування показує, що заборона на поїздки є серйозною проблемою для багатьох студентів у 2020 році. Воно виявило, що 82% його кореспондентів хвилювалися, що вони не зможуть виїхати за кордон на навчання.
Фінансові труднощі
Те саме опитування студентських порталів показало, що багатьох студентів хвилюють фінансові проблеми. Так, 60-67% кореспондентів засуджували зменшення бюджету їхніх батьків, а 43% побоювалися, що навчання за кордоном буде дорожчим.
Потенційні іноземні студенти також стикаються з фінансовими проблемами. Опитані абітурієнти були стурбовані тим, що їхні батьки не бажають або не можуть фінансувати дороге навчання за кордоном. Крім того, опитування WES показало, що 79% кореспондентів очікують, що вірус негативно вплине на їхні національні економіки. Ще 43% побоюються, що більше не можуть дозволити собі навчання в США.
Віртуальне визнання ступенів
Віртуальне навчання стало однією з альтернативних коледжів, прийнятих у відповідь на пандемію. Таким чином, багато студентів отримають віртуальні ступені. На жаль, деякі кореспонденти все ще вагалися приєднатися до онлайн-програм. Наприклад, вони висловили занепокоєння щодо якості та визнання своїх ступенів.
Це лише деякі з небагатьох проблем, з якими борються майбутні іноземні студенти. Але чи вся надія втрачена? Однозначно ні. Продовжуйте читати нижче, щоб побачити зворотний бік усієї історії.
Позитивний прогноз
Згідно з одним дослідженням, більшість потенційних іноземних науковців все ще плекають свої надії та мрії про навчання за кордоном. Сервіс Essay Reviews завжди допоможе вам навчатися за кордоном. Виявилося, що лише 5,4% потенційних студентів хотіли відмовитися від намірів навчатися за кордоном через коронавірус. Крім того, дослідження показало, що 54,2% тих, хто не хоче відкладати навчання, все ще готові записатися на онлайн-курси. Загалом більшість студентів, яких торкнулася пандемія коронавірусу, сприймають її як тимчасову ситуацію.
Крім того, 53% кореспондентів WES заявили, що не відмовляться від свого бажання навчатися в Америці. Натомість вони мають намір відкласти свої плани до зміни ситуації. Лише 23% опитаних зізналися, що мають намір перенести своє навчання на інше місце.
В Австралії справи для міжнародних науковців ще кращі. Уряд Австралії звільнив іноземних студентів від заборони на поїздки та дозволив їм повернутися ще в липні. Крім того, її сусід Нова Зеландія успішно впоралася з коронавірусом. Таким чином, це провідний альтернативний центр для іноземних студентів під час цієї кризи здоров’я.
Зважування переваг і недоліків
Ознайомившись із проблемами та сподіваннями, дослідіть переваги ризику навчання за кордоном наступного року. Ось кілька головних переваг, на які варто ризикнути під час навчання за кордоном:
Покращені завершення, утримання та передачі
Незважаючи на поточні проблеми, дослідження показують, що незаможні іноземні студенти мають кращі можливості для завершення своїх курсів, ніж їхні місцеві колеги. Крім того, утримання в перші два роки навчання в коледжі є вищим серед іноземних студентів, які навчаються на 4-річних курсах.
Покращені середні бали
Дослідження також показує, що іноземні вчені отримують вищий середній бал, ніж ті, хто навчається вдома. Цей ефект більшою мірою відчувається на вчених із меншин та незаможних верств населення.
Прискорене вивчення мови
Сумно виявити, що 75% усіх дорослих американців не розмовляють жодною іноземною мовою. Дослідження Pew Research Center показало, що лише 25% дорослих американців знають іноземні мови. З тих, хто розмовляє іншими мовами, лише 7% вивчали цю мову в школі. Пам’ятайте, дослідження також показує, що іноземні студенти володіють іноземними мовами краще, ніж їхні колеги, які вивчають подібні мови вдома.
Покращене міжкультурне взаєморозуміння
Крім того, міжнародні вчені мають кращі можливості для покращення міжкультурного розуміння, ніж ті, хто навчається на місцевому рівні. Такі студенти можуть працювати та жити з людьми різного етнічного та культурного походження. Крім того, вони терплять і не бояться людей з країн, які вважаються «поганими».
Кращі перспективи працевлаштування
Нарешті, навчання за кордоном підвищує шанси студентів знайти хорошу роботу. Хоча іноземні студенти отримують ті ж навички, що й місцеві, вони все одно мають перевагу перед ними. Вони мають належний міжнародний досвід, який більше підходить для роботи, яка має міжнародний кут. Наприклад, вони можуть служити кращими регіональними представниками, оскільки мають практичний досвід роботи з іноземцями.
Проблеми, перспективи та переваги зрозумілі. Тепер м’яч на вашому полі, щоб використати ці глибокі та підтверджені дослідженнями факти, щоб зробити мудрий вибір і прискорити навчання наступного року.