У наші дні деякі вчителі дають учням купу домашніх завдань, особливо тим, хто навчається у шостих класах і старших. Учням молодшого шкільного віку експерти радять починати домашнє завдання приблизно через 30 хвилин після приходу додому.
Діти можуть виконати домашнє завдання за п’ять хвилин, якщо друзі чекають, щоб пограти біля дверей. Проте, як ви вважаєте, чи буде така освітня практика достатньо плідною?
Щоб підвищити їхні оцінки та змусити їх зрозуміти, наскільки важливо стежити за навчальним планом навіть удома, вам потрібно скласти розклад.
Тут ми допоможемо вам підібрати найкращий час для домашнього завдання для ваших дітей і скласти здоровий графік.
Навіщо дітям розклад домашніх завдань?
При правильному розкладі вони можуть мати достатньо часу для відпочинку, їжі, ігор та інших занять. Це дає їм енергію, необхідну для виконання завдання без втоми чи відволікання.
Діти, які виконують домашні завдання, краще розуміють, чого від них очікують. Процедури виконання домашнього завдання допомагають молодим людям навчитися вчитися та заохочують їх будувати плани.
Крім того, розклади заохочують до позитивної поведінки, як-от вчасне завершення роботи та допомагають припинити прокрастинацію. Ви не самотні, якщо у вас виникають проблеми зі шкільними завданнями. Послідовний розклад домашніх завдань визначає передбачувані години для виконання домашніх завдань.
Ви навчаєте дитину управляти часом і завданнями в майбутньому, допомагаючи їй регулярно виконувати роботу. Наприклад, ваша дитина може почати виконувати домашнє завдання, не потребуючи нагадування, коли розпорядок домашнього завдання буде встановлено протягом кількох тижнів.
Найкращий час для виконання домашніх завдань
Перш ніж визначити найкращий час для виконання домашнього завдання, зрозумійте, що ваша дитина не залишається вдома 24 години на добу. Як наслідок, це планування потрібно робити відповідно до наявності вашої дитини вдома.
Нижче наведено три частини дня, коли ви можете змусити дитину виконувати домашнє завдання:
Перед обідом
Переконайтеся, що вони роблять домашнє завдання перед вечерею, оскільки деякі діти надто виснажені, щоб закінчити їх після школи або після участі в позакласних заходах.
Це може бути чудовою нагодою для старших студентів скорегувати свій розклад відповідно до навантаження. Крім того, вони можуть почати свої шкільні заняття в будь-який час, який вони виберуть, якщо вони роблять це до обіду.
Поговоріть з інструктором, якщо ваша дитина важко виконує домашнє завдання або займає багато часу, щоб виконати його. Дізнайтеся, скільки часу вчитель передбачає щовечора на домашнє завдання. Вашій дитині може знадобитися додаткова допомога з завданням, репетиторство або менше домашніх завдань.
Після обіду
Пізніше вдень, коли студенти більш енергійні. Тому навчання ввечері або вночі може бути більш плідним. Крім того, навчання вночі може підвищити увагу та зосередженість учня, оскільки менше переривань і більше тиші та спокою.
Візьміть звичку починати трохи раніше і дотримуватися звичайного розпорядку, якщо шкільні заняття або навчання не дають вам спати допізна.
Дотримання суворого розпорядку вкрай важливо, якщо ви хочете скоротити час, який ви проводите з дітьми ввечері. Відкиньте будь-які електронні гаджети та інші відволікаючі фактори. Ви можете відкласти миття посуду на потім.
Вранці
Мені виконувати домашнє завдання вранці чи ввечері? Це одне з найпоширеніших питань, пов’язаних із домашнім завданням. У вас є ключ, оскільки ви людина з певними схильностями.
Встаючи рано, ви можете мати ситний сніданок, який підтримуватиме вашу активність увесь день. Крім того, у них є більше часу, оскільки вони рано встають, щоб підготуватися до всього дня, і вони краще підготовлені для прийняття розумних суджень, оскільки їхній мозок добре відпочив.
Тепер, коли у вас є більше часу, ви можете займатися спортом, що дуже важливо для ведення здорового способу життя. Крім того, заняття спортом покращують наш настрій.
Ви можете покращити загальну якість сну та зберегти самовладання, займаючись йогою. Меланін, або гормон сну, підвищиться після пробудження та перебування під ранковим сонцем.
Підготовка розкладу домашніх завдань
Нижче наведено кілька важливих факторів, про які ви повинні пам’ятати, готуючи розклад домашніх завдань.
Тиск і стиснення часу
Чи можу я отримати допомогу робити домашнє завдання це питання, яке задають багато. І щоб відповісти на це, ми хотіли б сказати так.
Студентам часто важко впоратися з навчальним стресом, коли їх підвищують до нових стандартів або беруть участь у супутніх заняттях. У таких випадках батьки можуть або допомогти своїм дітям виконати роботу, або скористатися допомогою професійних агенцій, щоб виконати домашнє завдання.
Однак пам’ятайте: якщо ви змушуєте дитину виконувати роботу, незалежно від того, який тиск вона відчуває, це може призвести лише до негативних наслідків.
Можливо, ваша дитина не зможе запам’ятати те, що навчилася під час виконання завдання, або, що ще гірше, розчарується в навчанні.
Навколишнє середовище
Іншим вирішальним фактором при складанні розкладу є оточення. Навчання та виконання шкільних завдань потребують повної зосередженості та уваги. Це стає абсолютно безглуздим, якщо ваша дитина не може цього забезпечити через перешкоди навколо неї.
Щоб забезпечити здорове та мотивуюче середовище, ви повинні дотримуватися деяких основних правил серед усіх членів будинку.
Попросіть усіх дотримуватися їх, щоб ваша дитина отримала ідеальне середовище для наполегливої роботи та успіхів у навчанні.
Будьте реалістами
Нарешті, важливо бути реалістом, коли ви плануєте розклад домашнього завдання вашої дитини. Ви повинні спочатку зрозуміти їх природу.
Деякі діти, як правило, мають дуже короткий проміжок уваги. Ви напевно можете допомогти їм стати більш уважними за допомогою різних вправ. Однак важливо, щоб поки ваша дитина продовжує стикатися з цією проблемою, ви дозволяли їй робити проміжні перерви під час виконання домашніх завдань.
Складіть цей графік відповідно до інших заходів. При підготовці цього розкладу необхідно подбати про час ігор, прийом їжі, прогулянки, канікули та додаткові заняття.
Дозвольте своїй дитині спробувати якнайкраще
Складання розпорядку домашніх завдань є частиною складання розпорядку дня на навчальний рік. Тепер, коли ви знаєте вимоги та проблеми вашої дитини щодо планування домашнього завдання, ви повинні розробити конкретну стратегію.
Запишіть це, щоб ви могли точно бачити, що вони будуть робити під час домашнього завдання. Очікуйте від вашого малюка старанної роботи протягом усього відведеного часу.
Уникайте планування двох окремих сеансів домашнього завдання, одного до і одного після вечері. Замість того, щоб постійно працювати над домашнім завданням у будь-який момент часу, починаючи та зупиняючись, діти можуть витрачати більше часу на те, що вони роблять.