Емоції, характерні для людини, складні й різноманітні. Вони варіюються від радості до гніву, смутку до страху та сорому до гордості. Крім того, кожна емоція має унікальні когнітивні процеси, які вступають у гру, коли вони переживаються. Наприклад, коли людина відчуває радість, вона часто сприйматиме ситуацію більш позитивно.
Протягом нашої еволюційної історії ми розвивалися на основі наших емоцій. Ці емоції підвищили нашу придатність під час відбору і все ще присутні в людей сьогодні. У результаті ми відчуваємо багато тих самих почуттів, у тому числі сексуальні ревнощі, дуже жорстоку емоцію. Однак, незважаючи на нашу еволюцію, шкідливі аспекти цих емоцій залишаються.
Соціальне будівництво
Це процес, за допомогою якого щось створюється через взаємодію та спілкування. Таким чином, наші емоції соціально сконструйовані. Вони формуються культурою, в якій ми живемо, а також нашим особистим досвідом. Цей досвід дозволяє нам визначити, що для нас означають емоції та як ми їх виражаємо.
Соціальний конструкціонізм, ідея про те, що людина, по суті, є згустком емоцій, має своїх прихильників і критиків. Дехто стверджує, що ця теорія є помилковою, вказуючи на те, що біологія відіграє життєво важливу роль у формуванні емоційних феноменів. Наприклад, є деякі докази того, що специфічні нейронні структури відіграють більш значну роль у динамічній поведінці, ніж інтелектуальна поведінка. Деякі з цих біологічних систем називаються інстинктами, які можуть сприяти формуванню певних емоцій, таких як сексуальний потяг і прихильність. Але між природними системами та конкретними емоціями немає однозначного зв’язку.
Локк
Одним із найпоширеніших аргументів проти Локка є його теза про те, що душа людини є сукупністю почуттів. Ця точка зору, проти якої виступає Спіноза, відкидається і Локком. У його есеїст, щоб написати моє есеЛокк нападає на доктрину вродженого знання. Доповідь заборонили в Оксфорді, оскільки вона критикувала принцип природних здібностей.
Косміди
Tooby and Cosmides, 1992) обговорюють зв’язок між емоціями та індивідуальними відмінностями та те, як культура могла сформувати ці відмінності. Вони також обговорюють еволюцію програм емоцій. Емоції є програмами вищого рівня і керують усіма іншими психічними процесами, включаючи сприйняття, висновки, навчання, пам’ять, мотивацію та фізіологічні реакції. В результаті вони розфарбовують світ навколо нас.
Тубі
У Tooby — це згусток емоцій послуги з написання есеавтор наголошує на важливості емоцій у відборі. Емоції все ще присутні в людях сьогодні і допомагають покращити нашу фізичну форму. Наприклад, сексуальні ревнощі мають насильницький аспект, але все одно допомагають у процесі відбору.
Болінгброк
папи напишіть моє есе для мене про зв’язок між вірою та емоціями людини був натхненний подібним віршем Болінгброка «Межа емоцій». Обидва вірші досліджують людський стан і просвітлюють читача на неоднозначність людської поведінки. Хоча тексти дуже різні, обидва мають елементи схожості та контрасту.
Вірш Локка
Поема Локка проти людини є, по суті, філософським аргументом про те, що особиста ідентичність є місцем, де перебуває свідомість. Це правда, незалежно від того, князь він чи швець. Хоча теорія его стверджує, що особиста ідентичність існує лише в розумі, Локк стверджує, що це не так. Натомість особиста ідентичність — це набір асоціацій, сформованих нашим досвідом і думками.
Роберт Плутчик
Роберт Плутчик є впливовим лідером у дослідженні людських емоцій. Він написав вісім книг, відредагував ще кілька, а також майже 300 статей і 45 розділів на цю тему. Він має докторський ступінь і працював професором у двох поважних університетах. Він розробив психоеволюційну теорію емоцій, яка стверджує, що емоції — це адаптивна риса, яка виникла під час еволюції, щоб реагувати на тиск навколишнього середовища.