Поради щодо збереження здоров’я вашої дитини – Посібник для батьків, які вперше народжуються

Стати батьками, особливо вперше, — це хвилюючий досвід. Але в той же час це викликає затяжне занепокоєння, а саме: як зберегти здоров’я новонародженого.

Як першим батькам, вам може бути набагато важче доглядати за своєю дитиною, ніж тим, хто приймає другу чи третю дитину. Ймовірно, у вас в голові крутиться багато питань. А постійний потік суперечливих порад може викликати у вас відчуття збентеження.

Але пам’ятайте одну річ — кожен молодий батько проходить через цю фазу невизначеності, і шукати допомоги – це нормально. Однак це має бути від надійних людей, таких як консультант з догляду за новонародженими, медичний працівник або справжній онлайн-ресурс, якщо ви шукаєте професійні послуги. З огляду на це, прочитавши цю статтю, ви можете отримати уявлення про те, як правильно доглядати за своєю дитиною. У нас є список порад, як зберегти здоров’я вашої дитини.

  1. Водіть новонародженого на регулярні медичні огляди після народження

Дитина повинна проходити регулярні медичні огляди принаймні протягом кількох місяців після народження, а потім через регулярні проміжки часу, щоб переконатися, що вона здорова. Під час цих візитів лікар може відстежувати ріст вашої дитини, збільшення ваги, оптимальні рухи різних частин тіла та загальний розвиток. Ці медичні огляди допомагають педіатрам виявити та вирішити будь-які проблеми зі здоров’ям або захворювання, які можуть бути у вашого новонародженого.

Ці зустрічі дають чудову можливість задати свої запитання щодо режиму сну та підгузків вашої дитини та отримати необхідні рекомендації.

Крім того, якщо ви помітите щось незвичайне у вашої дитини — якщо ви підозрюєте, що ваша дитина могла отримати родову травму під час пологів, регулярні медичні огляди також дозволять вам виявити це на ранніх стадіях. Ви можете повідомити про свої занепокоєння постачальнику медичних послуг, щоб дізнатися більше про родову травму вашої дитини, причини та лікування.

Одночасно шукайте юридичної допомоги, зв’язавшись із адвокатом у справах пологових травм через такі фірми, як lawfirm.com. Професійні юристи в цих фірмах можуть полегшити вам подання позовів проти винних, якими часто є чергові лікарі та медичний персонал.

  1. Обов’язково мийте руки перед тим, як торкатися дитини

Торкання дитини руками – вірний шлях передачі мікробів і бактерій. Новонароджені мають слабку імунну систему, яка часто неефективна проти інфекцій, таких як застуда, грип та грип.

Торкаючись до них брудними руками, вони можуть ризикувати різними проблемами зі здоров’ям, які можуть бути нешкідливими для дорослих. Тому вимийте руки, перш ніж торкатися дитини, і ввічливо попросіть гостей зробити те саме, щоб уберегти свого маленького манчкіна від можливих ризиків для здоров’я. Спочатку це може здатися трохи прискіпливим, але вважайте це необхідним злом.

Миття рук перед дотиком до дитини особливо важливо в перші місяці. Протягом цього часу імунна система вашої дитини ще розвивається та адаптується до навколишнього середовища. Ця практика не тільки забезпечує здоров’я новонародженого, але й є жестом турботи, що демонструє повагу до ніжного здоров’я дитини.

  1. Годуйте дитину грудьми

Грудне вигодовування є одним із природних способів забезпечення харчування вашої дитини. Грудне молоко містить суміш білків, жирів, вітамінів і антитіл. Антитіла, присутні в грудному молоці, захищають вашу дитину від інфекцій і зміцнюють її імунну систему.

Дітям часто важко перетравлювати бутильоване молоко. Навпаки, грудне молоко легко засвоюється і запобігає таким проблемам травлення, як запор і кольки у дитини.

Догляд за дитиною також дозволяє вам розвинути з нею емоційний зв’язок. Це дає вашій дитині відчуття безпеки, комфорту та близькості.

Крім того, грудне вигодовування сприяє передачі антитіл матері. Коли мати годує дитину, навіть під час такої хвороби, як грип чи застуда, її організм виробляє антитіла для боротьби з інфекцією. Ці антитіла не тільки сприяють одужанню матері, але також можуть передаватися дитині через грудне молоко. В результаті малюк захищений від різного роду інфекцій.

За даними Центру з контролю та захисту захворювань (CDC), немовлята, яких годують грудьми, мають нижчий шанс розвитку астми та синдрому раптової дитячої смерті (СВДС), ніж ті, які вживають суміші. Немовлят, які покладаються на грудне вигодовування, можна годувати в будь-який час, не чекаючи змішування молочної суміші. Грудне вигодовування особливо корисно під час подорожі, оскільки воно забезпечує комфортний спосіб годування дитини.

  1. Зробити належну вакцинацію

Немовлята не мають права на вакцинацію, наприклад проти грипу та грипу, доки їм не виповниться шість місяців, але батьки можуть. Тому експерти рекомендують робити належні щеплення від грипу, COVID та інших інфекцій, щоб захистити себе та свою дитину від цих вірусних проблем.

Коли батьки отримують щеплення, вони створюють кокон захисту навколо свого новонародженого. Таким чином вони можуть захистити свого новонародженого від будь-якої хвороби, яку вони відчувають.

Краще пройти повну імунізацію після пологів, щоб несформований імунітет вашої дитини не був готовий боротися з інфекціями. Деякі вакцини навіть рекомендуються вагітним жінкам, захищаючи дитину через плаценту. Отримайте відповідні знання про ці щеплення, щоб захистити свою дитину ще до її народження.

  1. Привчайте старшу дитину до догляду за новонародженим

Діти часто дуже радіють, коли бачать своїх новонароджених братів і сестер. Однак вони можуть завдати шкоди новонародженому, якщо їх не навчити, як поводитися — правильному дитячому етикету. Наприклад, чіпати новонародженого брудними руками і занадто сильно його обіймати – шкідливо.

Хоча ви не можете робити нічого екстремального, ви все ж повинні навчити свого старшого малюка, як поводитися з новонародженим. Будьте прикладом і покажіть, як обережно тримати новонародженого та поводитися з ним. Поки ваша старша дитина поруч з вами, погодуйте і перевдягайте дитину спокійно і дбайливо.

Щоб прищепити своїй старшій дитині турботу та співчуття, залучайте її до простих завдань новонародженого, як-от складати одяг і допомагати вам під час пелюшок.

Почніть з утримання під наглядом, якщо ви хочете навчити старших дітей носити дитину. Заохочуйте дитину тримати її на руках, поки ви поруч. Навчіть їх тримати руку під головою та шиєю дитини для кращої підтримки.

Перш за все, цінуйте зусилля вашої старшої дитини, які допомагають вам піклуватися про дитину. Це позитивне підкріплення може підвищити їхню впевненість, дозволяючи їм продовжувати свою участь.

Коли ваша дитина запитує щось або робить щось не так, відповідайте їй м’яко, а не грубо чи лаяти її. Ви не хочете, щоб ваша старша дитина відчувала, що вона є загрозою для новонародженої дитини або нею нехтують, поки ви підтримуєте здоров’я новонародженого.

Висновок

Догляд за дитиною — це велике завдання, яке потребує створення атмосфери, яка може гарантувати її здоров’я та благополуччя. Вище наведено деякі поради тим, хто вперше народжує дитину, щоб зберегти здоров’я своїх дітей. Ці поради гарантують, що дитина буде захищена від шкоди до та після народження, а її основні потреби будуть ефективно задоволені.

От admin