Написання рефератів – розпорядок дня студентів. Протягом свого навчального шляху їм доводиться писати сотні робіт. І було б розумно вважати, що їхні письменницькі здібності настільки високі, що есе виходять бездоганними. На жаль, це неправда. Студентам важко написати бездоганне есе. І хоча зміст може бути видатним, граматика слабка, що, у свою чергу, призводить до посередніх і низьких оцінок. Якщо ви можете розібратися в цій проблемі та шукаєте способи написати твір англійською мовою без помилок, ви потрапили в потрібне місце. У цій статті зібрано найпростіші та практичні поради щодо написання роботи англійською мовою без граматичних помилок.
Перевірте своє есе від кінця до початку
Якщо вам не вистачає часу, і вам потрібно швидко заповнити документ і подати його, ця порада для вас. Дійсно, надсилання рефератів без вичитки – це тупик. Це не принесе вам користі. Навіть швидка коректура підвищить ваші шанси отримати вищу оцінку! Ця послуга з написання есе в коледжі підтверджує, що багато студентів нехтують перевіркою своїх робіт. У результаті отримані оцінки не відповідають їхнім очікуванням.
Найпростішим і менш трудомістким вичитуванням є перевірка паперу назад. Все, що вам потрібно зробити, це почати читати есе з кінця. Такий підхід позбавляє вашого розуму розуміння того, що це ви написали статтю. Крім того, ви можете довше залишатися зосередженим і помічати приховані помилки.
Напишіть есе та перевірте його пізніше
Ця порада для тих, хто не любить поспішати і має свої дедлайни днями. Коли ми пишемо — будь то особиста заява, есе чи лист — ми повністю усвідомлюємо зміст, який створюємо. Ми знаємо закономірності і розуміємо, які думки йдуть одна за одною. Перевіряти папір відразу після написання неефективно. Ваш мозок не вловить жодної помилки, оскільки запам’ятовує текст. Отже, що робити, коли є час і готова стаття?
Вам потрібно змінити свою концентрацію і повністю забути про те, що ви написали. Прийняти душ, перекусити, випити води або побалакати з друзями — чудовий варіант. Не думай про папір; у вас ще є достатньо часу, щоб перевірити це.
Використовуйте словник
Користування словником є традиційним, але ефективним способом перевірити свою граматику. Перегляньте слова у своєму есе та виділіть ті, які можуть звучати неприродно. Ви можете неправильно написати слово і забути про нього. Досить сказати, що це буде помилка, яка вплине на вашу остаточну оцінку. Отже, перевірте слова у словнику. Інтернет-словники зазвичай мають приклади для кожного шуканого слова. Вони допоможуть вам зрозуміти, чи правильно ви використали і написали слово.
Використовуйте інструменти
Багато людей заявляють, що перевірка орфографії не є точною, і всі повинні триматися подалі від них. Дійсно, вони можуть бути неточними. Однак із швидким розвитком технологій такі інструменти стали улюбленим вибором для кожного письменника. Хоча вони не є ідеальними, вони чудово допомагають при написанні будь-якого тексту.
На щастя, попит породив численні інструменти. І ви можете вибрати будь-який додаток, який забажаєте. Але подумайте про перевірку Grammarly. Довгий час вона вважалася найкращою шашкою на ринку. Grammarly надає плідну допомогу з граматикою, вибором слів і пунктуацією. Ви можете вставити в нього свій текст, і він покаже вам, що вам потрібно виправити. Крім того, Grammarly працює в Google Docs, що може заощадити вам багато часу! Він має безкоштовну версію, яка задовольнить ваші потреби в написанні есе англійською мовою.
Зверніть увагу на коми, крапки з комою та двокрапки
Студенти схильні додавати коми, крапки з комою та двокрапки, коли вони не потрібні. Або вони можуть пропустити їх, коли вони потрібні. Якщо ви хочете позбутися неправильного вживання розділових знаків, варто звернутися до правил вживання коми, крапки з комою та двокрапки. Кома часто використовується, коли:
- Лістинг: Я люблю читати, плавати та їздити на велосипеді.
- Є сполучення: Я люблю плавати та їздити на велосипеді, але не люблю писати.
- Є вступна фраза: Хоча я не люблю писати, я люблю плавати та їздити на велосипеді.
У свою чергу, крапка з комою використовується для:
- Склеїти два зв’язних речення: Ми завжди відвідуємо своїх батьків; ми ніколи не втрачали можливості побачити їх.
Крапка з комою також ставиться перед перехідним словом: Ми завжди відвідуємо батьків; більше того, ми ніколи не втрачали можливості їх побачити.
Нарешті, двокрапка використовується перед списком, прикладом або поясненням.
Шукайте сторонньої допомоги
І останнє, але не менш важливе: ви можете попросити друзів або членів родини перевірити ваш документ. Якщо ви турбуєтеся про свою роботу, свіжий погляд — це найкорисніша річ, щоб зробити ваш есе витонченим. Не соромтеся звертатися до них за допомогою. Вони не тільки перевірять вашу роботу, але й дадуть пораду, якщо щось не так.
Крім того, ви можете доручити написання свого есе письменницькому агентству. Такі компанії пишуть типові роботи для студентів, які допомагають останнім у їхніх дослідницьких проектах. Компетентні люди перевірять вашу роботу та виправлять граматичні помилки. Ви отримаєте відшліфований і готовий до подання документ.
Підведення підсумків
Написати есе англійською мовою без помилок – це складне завдання, яке потребує багато часу. Ви повинні знати не тільки правила граматики, а й як знаходити та виправляти помилки. Деякі з них приховані та їх важко знайти, що може зробити весь сеанс написання обтяжливим. На щастя, згадані поради можуть скоротити час, витрачений на перевірку есе. Використовуйте будь-якого з них і зробіть так, щоб ваша робота вартувала отримання A+.