Сім найпопулярніших професій для випускників MBA


Ступінь магістра ділового адміністрування є високоцінним ступенем через навички, яким вона навчає людину.

Ці навички можуть допомогти вам стати хорошим менеджером або керівником відділу, залежно від того, скільки зусиль ви докладаєте до своєї роботи та наскільки добре ви застосовуєте свої знання та досвід.

Це також підготує вас до багатьох викликів, з якими ви можете зіткнутися під час роботи або під час ведення власного бізнесу.

Тому його справедливо цінують за те, що він перетворює людей на професіоналів, які можуть безперебійно керувати бізнесом і спрямовувати його на зростання та прогрес.


Ми допоможемо вам, якщо ви нещодавно отримали ступінь MBA та шукаєте варіанти кар’єри.

Щоб вам було легше, ми підготували цей список, щоб ви могли оцінити переваги та недоліки кожного з цих варіантів.

Зробивши оцінку, ви зможете прийняти обґрунтоване рішення щодо ефективного використання своєї освіти.

Менеджер з маркетингу:

Маркетинг є процвітаючою сферою, оскільки вона дозволяє компаніям зберегти наявну клієнтську базу та примножити її.


Маркетинг — це окрема галузь, і це варіант, який варто розглянути, якщо ви хочете мати стабільну кар’єру та хороший потік доходу. Це також може бути складним варіантом, але він вартий зусиль.

Як менеджер з маркетингу ви керуватимете командою маркетингових стратегів. Ви несете відповідальність за досягнення цілей, поставлених компанією.

Вам доведеться придумати інноваційні рішення для викликів. Наприклад, якщо різноманітність і інклюзивність покращують бізнес, вам доведеться досягти цілей для цього.

Фінансовий аналітик:

Компанії цінують поради, які можуть допомогти їм розвиватися, і будь-який ресурс, який може скерувати їх до цієї мети, завжди користується попитом. Отже, коли ви закінчите навчання на MBA, це вигідний варіант кар’єри, який ви можете розглянути, щоб заробити хороші гроші.


Також може бути приємно побачити теоретичні моделі, застосовані для отримання практичних переваг.

Як фінансовий аналітик, ваша робота полягатиме в тому, щоб доглядати за інвестиціями компанії. Це означає, що ви аналізуватимете закономірності та допомагатимете компанії приймати правильні рішення.

Ці інвестиції можуть включати відкриття нової філії ресторану, і як аналітика ваша робота полягатиме в тому, щоб скеровувати компанію в питаннях, пов’язаних із цим.

Можливо, вам доведеться проаналізувати попит у різних сферах і порекомендувати компанію, де можна відкрити ресторан.


Бюджетний аналітик:

Вийти з бюджету часто гірше, ніж не рухатися до зростання, оскільки ви не можете підтримувати свій бізнес чи некомерційну організацію.

Тому часто затребувані люди, які можуть допомогти їм розпорядитися фінансами. Вони можуть не тільки допомогти компанії підтримувати себе, але й розвиватися.

Як аналіз бюджету, вам доведеться допомогти компаніям розробити бюджетні стратегії на наступний фінансовий рік. Це включає підрахунок доходів і витрат.

Хоча дані нададуть вам ясності в цьому питанні, ви можете використовувати свої навички для розробки інноваційних рішень, щоб мінімізувати витрати та прагнути до зростання.


Менеджер з продажу:

Для будь-якої компанії першим кроком до зростання є збільшення продажів. Часто компанії замість того, щоб докладати зосереджених зусиль, дотримуються повсюдної стратегії.

Тому вони часто дивуються, чому практичні цифри не відповідають їхнім цілям на цей конкретний період.

Тут на допомогу приходить менеджер з продажу. Як менеджер з продажу ваша робота полягатиме в тому, щоб розробити стратегію збільшення продажів компанії. Це може включати навчання продавців і встановлення комісій для тих, хто працює краще за інших.

Це також може включати створення плану цільових рекламних акцій, щоб заохотити клієнтів збільшити продажі.

Керівник проекту:

Управління проектами – це вигідний варіант кар’єри для тих, хто не є підприємцем.

У компанії може бути інноваційний продукт, але він нікуди не піде, якщо не зможе задовольнити попит громадськості через внутрішні проблеми компанії.

Тому, як керівник проекту, ви відповідатимете за нагляд за різними аспектами продукту, включаючи дизайн, маркетинг і стратегію продажів.

Ваше завдання полягатиме в тому, щоб забезпечити ефективну розробку та підтримку продукту та відповідати вимогам клієнтів. Ваші навички MBA можуть тут стати в нагоді.

Аналітик бізнес-аналітики:

Розуміння ринкової динаміки може бути складним, і не кожен до цього готовий.

Завдяки правильному аналізу ринку та поточних тенденцій компанії можуть приймати обґрунтовані рішення, щоб залишатися в грі та робити правильний крок попереду своїх конкурентів.

Як аналітик бізнес-аналітики, ваша робота полягатиме в тому, щоб дивитися на різні тенденції та закономірності, щоб побачити, як ваша компанія працює проти своїх конкурентів.

Це порівняння також дозволить вам визначити сфери, на яких ваша компанія повинна зосередитися, щоб збільшити свої прибутки та підвищити ефективність.

Підприємництво:

Як зазначалося вище, підприємництво є найпопулярнішим варіантом для багатьох випускників. Сучасні ринки стають дедалі сприйнятливішими до тих, хто пропонує інноваційні рішення тривалих проблем або підвищує рівень життя.

Тому для молодих людей є океан можливостей залишити свій слід у різних галузях.

Ви можете використати навички, отримані під час навчання, щоб розпочати успішний власний бізнес. Ваші навички управління та аналізу можуть дати вам перевагу над іншими.

Якби ви пропонували свої послуги компанії, ви могли б використати ті самі навички, щоб досягти успіху самостійно. Однак вам потрібно зробити домашнє завдання, перш ніж рухатися в цьому плані.

Підприємці завжди пов’язані з ризиком, і вам потрібно чітко знати своє фінансове становище, перш ніж ризикувати.

Заключні думки:

Цей список охоплює деякі варіанти, якими ви можете скористатися після закінчення MBA. Однак є багато інших варіантів, оскільки навички, яким MBA навчає бізнес, високо цінують вас.

Цей список має на меті дати вам уявлення про те, як підійти до цих варіантів для порівняння один з одним.

Хоча це в першу чергу було спрямовано на випускників MBA, якщо ви тільки розпочали програму, ви можете отримати від неї однакову користь.

Завжди краще заздалегідь приймати рішення, щоб присвятити свою енергію досягненню своїх цілей.

От admin